Çalışma Saatleri 09:00-18:30
Telefon 0 (850) 202 21 26

Public Relations

PR Hizmetleri

Çok konuşulan ve büyük kâr getiren reklam kampanyalarının ardında her zaman, müşteriden alınan doğru briefler ile alakası vardır.

Hedef kitle ile en doğru iletişimin nasıl sağlanabileceği, İnteraktif reklamcılıktan geleneksel reklamcılığa yapılması gerekenler planlanır. ajansbzn, öncelikle müşterisinin beklentilerini iyi anlayarak sonuç odaklı stratejiler üretir. Üretilen fikirler doğrultusunda başarıya ulaştıktan sonraki süreçte ise başarının güncel kalması amacı ile çalışmalarını ilk günkü titizliği ile sürdürerek müşteri bilgilendirmelerine devam eder…

Görsel Tasarımlar

İhtiyaçlarınız Doğrultusunda Tüm Outdoor Tasarımlar, Katalog, Flyer, Kurumsal Kimlik, Kampanya, Banner, Web Tabanlı Tasarımlarınız Profesyonel Olarak Takım Arkadaşlarımızca Çalışılır. Tasarımlar Üzerinden Hikayemiz Başlar ve Biter, Mutlu Tasarımlar Dileriz.

Outdoor Mecralarımız

Gazete, Dergi, Bilboard ve Raketler, Otobüs Reklamları ve AVM Reklam Alanları, Şehir Portalları, Otel Tanıtım Standları, Şehir Duvarları ve Aklınıza Gelebilecek Uçan Uçağa Kadar Outdoor Fikirleriniz Bizde. En İyi Fiyat Garantisini Sizlere Sunuyoruz.

Dijital Mecralarımız

Tüm Haber Portalları, Google Reklamları, Sosyal Medya Reklamları, Android & IOS Uygulama Reklamları, Dünya ile Tüm Bağlantınızı Birlikte Yaptığımız Planlamalar ile Kurabiliriz. Web Sitelerinizi Şekillendirip, Sizleri Dünya Markası Yapabiliriz. Hadi Başlayalım !

Markanız Güvende !

TPE Onaylı Marka Patent işlemlerimizle Markanız Güvende! Fikirlerinizi, Tasarımlarınızı, Patentleyebiliriz. Markanıza Özel Araştırmalarımızla TPE (Türk Patent Enstitüsü) Marka Sınıfınızı Sizinle Birlikte Belirleyip Markanızı Koruma Altına Alıyoruz. Neden Risk Alalım ki ?

0

Dijital Proje

0

Tasarım Projesi

0

Mutlu Müşteri

Bizimle Bir Yola Çıkmaya Hazır mısınız ?